| Ražotāja daļas numurs : | 8335 060500 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Belden |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | MULTI-PAIR 10COND 24AWG 500' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 8335 060500 |
|---|---|
| Ražotājs | Belden |
| Apraksts | MULTI-PAIR 10COND 24AWG 500' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Izmantošana | Computer |
| Aizsardzības veids | Foil, Braid |
| Shield Materiāls | Aluminum; Copper, Tinned |
| Vairoga pārklājums | 100%, 65% |
| Sērija | - |
| Vērtējumi | UL Style 2464 |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 80°C |
| Diriģentu skaits | 10 (5 Pair) |
| Garums | 500.0 (152.4m) |
| Jakas krāsa | Chrome |
| Jaka (izolācija) Biezums | 0.0350" (0.889mm) |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.295" (7.49mm) |
| Iespējas | - |
| Diriģents | 7/32 |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Dzīslas izolācija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Pair |
| Pamatprodukta numurs | 8335 |








HANDLE ALUMINUM MTG CTR 4.563"
SPACER MOUNTS LED T-1 3/4 .600"

HANDLE S STEEL MTG CTR 4.563"
CABLE 4CON 22AWG WHT SHLD 100'

MULTI-PAIR 10COND 24AWG 1000'

HANDLE ALUMINUM MTG CTR 4.563"

HANDLE ALUM BLACK MTG CTR 4.563"
MULTI-PAIR 10COND 24AWG 100'

HANDLE BRASS MTG CTR 4.563"

CABLE 4COND 22AWG WHT SHLD 1000'